http://www.info-morava.cz/fino-trade

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

FINO-trade s.r.o.

Nabízíme kompletní stavební servis pro zájemce o rodinné domky, rekonstrukce staveb, průmyslovou výstavbu pro podnikání a další aktivity.

Od propojení s realitní kanceláří, která zajistí potřebný pozemek, přes vlastního architekta a projekce, až po samotnou dodávku staveb, Vám zajistíme vše potřebné pro stavbu včetně zkušených pracovníků.

Ve své výrobně v Modřicích u Brna firma vyrábí stavební materiál. Kromě uceleného programu betonových dlažeb, zámkových dlažeb, obrubníků, plotovek atd. se jedná zejména o ucelený systém výrobků vhodných právě k výstavbě rodinných domků a domů do čtyř nadzemních podlaží.
Vyráběny jsou základové tvárnice, stropní systém TRIGON a obvodové zdící izolační tvárnice BIO-plus Extra. Všechny výrobky do sebe modulově zapadají a je možno je rovněž použít samostatně. Základové tvárnice jsou ztracené bednění základů a nadzákladového zdiva, přičemž tyto tvárnice lze i před vlastní betonáží opatřit armaturou nebo použít k vytvoření jakékoliv sestavy podzemních konstrukcí. Za použití těchto materiálů nabízíme různé stupně dokončenosti staveb – jako hrubou stavbu nebo stavbu dodanou na klíč nebo dílčí ucelené celky staveb.

Vlastní realizace je vždy řešena ve smlouvě o dílo s uvedenou pevnou cenou, která může zahrnout zajištění stavebního povolení a další nezbytná řízení. Velkou pomocí zájemcům je napojení na silnou banku, kde je možné stavebníkům zajistit na stavbu i úvěrování za velice výhodných podmínek. Stavby se provádí na základě vlastního dodaného projektu zákazníka nebo projektu vytvořeného architektem firmy na míru zákazníka. Ojedinělou možností pro potenciální zákazníky je prohlídka postaveného referenčního domu, který slouží jako pension FINO – club v Modřicích u Brna. Kromě restaurace, sportovního baru, konferenčního ozvučeného sálu pro 80 posluchačů, salonku a ubytovací kapacity pro 36 osob je objekt vybaven moderními stavebními technologiemi a společně se saunou, kuželnou, squashem, fitcentrem, tenisem, zimní tenisovou halou, bazénem a kulečníkem slouží všem zájemcům o ubytování, sport a zábavu.
Web:
www.finobrno.cz/
Adresa:
U Vlečky 666
664 42 Modřice
Jihomoravský kraj / okres Brno-venkov
Telefon:
+420 547 212 090, +420 547 242 320
Fax:
+420 547 212 090
E-mail:
Otevírací doba:
Po − Čt:
07.00 − 16.00
Pá:
07.00 − 12.00

Kontaktní osoby:

Novotný

majitel

E-mail:

Fakturační údaje:Obory činnosti:

FINO-trade s.r.o.

Sedlákova 511/31
602 00 Brno

IČO: 41601742
DIČ: CZ41601742

Rok založení: 1990

Obory činnosti:

FINO-trade s.r.o.