Úklid domácnosti a firem podle Vašich představ

Hledáte firmu na úklid pro bytové a nebytové prostory, úklid kanceláří, skladů, dílen a podobně v Moravskoslezském kraji? Firma PEGASUS Service Vám pomůže najít optimální řešení úklidu pro Vaši firmu či domácnost.

Provádíme denní i noční úklidy a jsme schopni zajistit kompletní úklid od podlahy po okna. Nejste spokojení se stávající firmou nebo zatěžujete své zaměstnancem úklidem, který neodvádí pořádně? Svěřte úklid profesionálům v oboru. Úklid komerčních prostor, bytových či nebytových, úřadu a firmy, vše od A do Z.

Orientační cenu za úklid bytu, domu či firmy najdete na našich stránkách. Vše záleží na individuálních požadavcích a velikosti prostoru na úklid.

Kontaktujte nás a budete spokojeni jako klienti kteří nám svěřili svůj úklid.

Cestovní tipy pro nový rok 2023

O letošních prázdninách je důležité být flexibilní, pokud jde o dny, kdy cestujete, a znát storno podmínky, a hlavně se připravit na nejrůznější možné scénáře.

Letní móda – co bude v letní sezóně trendy pro muže a co pro ženy?

Chceme-li být v letošní letní sezóně in, bude dobré, když se budeme orientovat v nejnovějších módních trendech. Jestli-že nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, co si obléci a nazout, abychom byli v létě neodolatelní. Čtěte a inspirujte se s námi!

Čo potrebujete vedieť o stávkovaní na e-športy

Stávkovanie na esports je čoraz populárnejšie, preto uprednostňujeme poskytovanie informácií, aby ste si tento zážitok užili naplno.