Modrá dámská kabelka - k čemu se hodí? Který model je nejmódnější?

V letošní sezóně povedou dámské modré kabelky. Těch je na trhu velké množství. My vám pomůžeme se v nich zorientovat. Na následujících řádcích vám prozradíme, které kousky budou trendy a jak je vkusně kombinovat se zbytkem jarního outfitu. Proto čtěte dále a inspirujte se s námi. Určitě si vyberete kabelku dle svého gusta i vy!

Proč do svých outfitů na jaro zařadit dámskou modrou kabelku a pro koho je určená?

Dámská kabelka modrá je tu pro všechny ženy a dívky, které jdou tzv. rády s dobou. Nosit je mohou dámy všech věkových kategorií. Modrá barva může mít mnoho podob a barevných podtónů. In je zejména blankytně modrý a chrpový odstín. Tmavě modré kousky se vám zase budou perfektně hodit do business outfitů. Modrá barva je totiž pro pracovní sféru jako dělaná. Stylové modré dámské kabelky jsou pro ženy k mání i v prodejnách CCC. Tady si vybere modrou tašku i ta nejnáročnější z vás. Modré kabelky mají široké využití. Nezapomeňte k nim do outfitu přidat vždy i modré boty ve stejném barevném tónu. Tím se váš outfit vkusně sjednotí a bude působit harmonickým a elegantním dojmem. Modrou dámskou tašku si mohou vzít ženy na rande, na oslavu, do města nebo i do práce. To z ní činí velmi univerzální módní doplněk, který hravě zapadne i do tzv. kapsulového šatníku.

Jaké modely dámských modrých kabelek budou letos na jaře nejmódnější?

V letošní jarní sezóně budou v kurzu zejména dámské kabelky v modré barvě ve větších rozměrech. Velké dámské tašky mohou mít koženou podobu. Kožené dámské modré kabelky mají spoustu předností. Jsou nejen vysoce módní a elegantní, ale také jsou tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí velkým módním světovým značkám. Dámy tak mají z čeho volit a vybírat. V módě budou pro letošek i dámské modré tašky s třpytivými detaily. Může se jednat o ozdobnou sponu, ale také o řetízek. Tyto lesklé prvky pak dámy snadno sladí i se svými šperky, jako jsou hodinky, prsteny či náušnice. Modré kabelky se zlatými i se stříbrnými lesklými prvky najdou ženy také v kamenných obchodech CCC. Zde je to s trendy modrou kabelkou sázka na jistotu.

K jakému oblečení, doplňkům a ke které obuvi nosit dámskou modrou kabelku?

Dámská modrá kabelka se bude ženám hodit k nejrůznějšímu trendy oblečení. Nosit ji můžete v např. v rámci denimových outfitů. Tady se blýsknou zejména kožené modely dámských tašek. Sladit mohou ženy modrou kabelku i s mladistvými sneakersy. Ty jsou naprostým hitem letošní sezóny. Vybírat si můžete mezi kotníkovými i nízkými kousky. Velkým trhákem pak budou převážně kousky na vyšší a robustní platformě. Dobré je, když bude vaše modrá kabelka vyrobená ze stejného materiálu, jako právě zvolené boty v outfitu. Opět tím docílíme sourodého a elegantního dojmu. K modrým dámským taškám pak nezapomeňte přidat i další modré módní doplňky. Vsadit můžete např. na smart hodinky s koženým modrým řemínkem nebo na pásek v modré verzi. Budete neodolatelné! Nejen oblíbené modré kabelky, ale také další doplňky ve stejné barvě najdete na e-shopu CCC. Tady je vše přehledně seřazené.