https://www.info-morava.cz/pension-mlyn

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Pension Mlýn

Penzion Mlýn najdete na okraji obce Velké Bílovice na jižní Moravě, v nejatraktivnější oblasti vinařů. Od ubytování je pár minut od náměstí, autobusového nádraží a obchodů, které jsou soustředěny v centru. Celková kapacita penzionu je 70 lůžek a k dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové, trojlůžkové a apartmány. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení. Součástí ubytování je Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách. Můžete využít soukromé parkoviště ve dvoře, které je pro hosty restaurace a ubytované zdarma. Pokud patříte k milovníkům cykloturistiky, máme pro Vás úschovnu a půjčovnu kol. V blízkosti penzionu jsou tenisové kurty, fotbalové a dětské hřiště.

Restaurace je součástí penzionu. Snídaně jsou podávány od 7 do 10 hodin (při skupinových pobytech formou švédského stolu). Po dohodě je možno připravit i společné menu. Ostatní dle denní nabídky a stálého jídelního lístku, který si můžete prohlédnout zde. V letních měsících máte k dispozici venkovní posezení.

Vinný sklípek se nachází ve vzdálenosti 1,5 km od penzionu, cca 25 minut chůze. Po předběžné domluvě Vás můžeme do sklípku odvézt. Na zpáteční cestu můžete využít místní taxi službu, anebo se vydat pěšky příjemnou procházkou. Sklípek je pro maximálně 25 osob. Možnost zajištění řízené degustace od rodinného vinařství Singwine rodiny Teturových (www.singwine.cz), se kterými spolupracujeme a jejichž sortiment vín zde můžete ochutnat. Na přání připravíme pohoštění dle předchozí dohody.
Web:
https://www.pensionmlyn.eu
Sledujte nás na Facebooku
Adresa:
Podivínská 655
691 02 Velké Bílovice
Jihomoravský kraj / okres Břeclav
Mobil:
+420 606 741 107, +420 777 115 874
Telefon:
+420 515 531 837
E-mail:
Provozní doba restaurace:
Po − Ne:
11.00 − 21.00

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Libor Brůček

Svárov 334
691 02 Velké Bílovice

IČO: 66618291

Obory činnosti:

Pension Mlýn
Poctivá firma
Pension Mlýn