https://www.info-morava.cz/penzion-u-dornaku

Penzion

Tisk | Přidat / editovat záznam

Penzion U Dorňáků

Ubytování v horském penzionu rodinného typu na horách ve Velkých Karlovicích v části Velké Karlovice – Léskové. K dispozici jsou celkem 4 apartmány celkem pro 30 osob.
Dolní část apartmánů tvoří plně vybavená kuchyně (mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, trouba a sklokeramická deska), posezení ve valašském stylu s televizorem a krbovými kamny, kterými je vytápěn celý apartmán. Rovněž se zde nachází koupelna se sprchou a WC. Tři apartmány mají i malou technickou místnost s možností uskladnění např. lyží. Horní patro je vždy rozděleno na několik ložnic s různým počtem lůžek.
Součástí jsou dvě pergoly s krbem a posezením, které slouží hostům ke grilování a dětské hřiště. Možnost parkování přímo u penzionu a úschovy kol jsou samozřejmostí.
V okruhu 1 km se nachází dostatečný počet lyžařských vleků pro zdatné i méně zdatné lyžaře, běžecká trať a cyklostezka protínají bezprostřední okolí penzionu. Lehce dostupné jsou i hotely a restaurační zařízení s dobrou kuchyní, bowlingem, squashem a wellness centry.
Web:
http://www.udornaku.cz
Sledujte nás na Facebooku
Adresa:
Velké Karlovice 132, 756 06
Zlínský kraj / okres Vsetín
Mobil:
+420 604 645 014, +420 736 140 130
E-mail:

Pobočky:

Horská chata, chata polosamota: Chata U Dorňáků − Velké Karlovice 132
Prodej paliva: Martin Jakeš − Velké Karlovice 132

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Martin Jakeš

756 06 Velké Karlovice 132

IČO: 72992689

Obory činnosti:

Poctivá firma
Penzion U Dorňáků