https://www.info-morava.cz/sh-intex

Sídlo

Tisk | Přidat / editovat záznam

S.H.INTEX s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti S.H.INTEX s.r.o. je výstavba energeticky úsporných staveb, jak nízkoenergetických tak pasivních. U těchto staveb je nutno eliminovat tepelné mosty a dbát na detaily, které mají přímou souvislost s budoucími náklady na vytápění. Je to především o zodpovědnosti řemeslníků, kteří samotnou stavbu provádí a samozřejmě o jejich nadřízeném. Také nabízíme svým klientům možnost ekonomického posouzení celé stavby a vliv jejich požadavků na budoucí náklady na provoz celého domu. I přes to, že je současný trend snižovat náklady na bydlení, většina katalogových domů je ještě projektována v kategorii běžné novostavby, což může znamenat i několikanásobně větší náklady, než u domu nízkoenergetického nebo pasivního. Z tohoto důvodu jsme v roce 2010 začali projektovat vlastní typové domy, a to hlavně v nízkoenergetickém a pasivním standardu.

Společnost S.H.INTEX s.r.o. se tedy primárně zabývá projektováním a výstavbou vlastních nízkoenergetických a pasivních domů na klíč. Na všechny naše projekty provádíme energetické audity, díky kterým jsou všechny dokonale vyladěné z hlediska zateplení.

Do našich staveb dodáváme také veškeré nutné technologie, jako jsou rekuperační jednotky a tepelná čerpadla, převážně vzduch-vzduch s kompletními rozvody, které jsou tepelně i zvukově izolované. Nedochází tak k nežádoucímu přenosu hluku mezi jednotlivými místnostmi a ke zbytečným tepelným ztrátám v půdních prostorách bungalovů. Dodáváme převážně jednotky od výrobců Daikin nebo Toshiba.
Web:
http://www.sh-intex.com
http://www.ekonomickedomy.eu
Adresa:
Za Špicí 507
686 03 Staré Město
Zlínský kraj / okres Uherské Hradiště
Mobil:
+420 775 935 441
E-mail:

Pobočky:

Kancelář: S.H.INTEX s.r.o. − Staré Město, Velehradská 1905
Plastové bednění Geoplast: S.H.INTEX s.r.o. − Staré Město, Za Špicí 507
Měření termokamerou: S.H.INTEX s.r.o. − Staré Město, Za Špicí 507

Fakturační údaje: Obory činnosti:

S.H.INTEX s.r.o.

Za Špicí 507
686 03 Staré Město

IČO: 28348656
DIČ: CZ28348656

Obory činnosti:

S.H.INTEX s.r.o.
S.H.INTEX s.r.o.

Soubory ke stažení:

B1u.pdf1 MiB
B2u.pdf1 MiB
B3nT.pdf2 MiB